Płyny i preparaty

Clavier Aceton kosmetyczny 1000ml Clavier Aceton kosmetyczny 1000ml
Producent: Clavier
Cena:

19,99 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Clavier Aceton kosmetyczny 50ml Clavier Aceton kosmetyczny 50ml
Producent: Clavier
Cena:

5,99 zł

szt.
zobacz więcej

Liquid do paznokci

Liquid do paznokci optymalnie utwardza oraz daje bardzo dobrą przyczepność masie akrylowej do własnych naturalnych paznokci bądź sztucznych. Wykorzystuje się go na szablonie oraz tipsach. Polimeryzacje osiaga po 40 sekundach. 

 

Clener do paznokci

Cleaner jest przeznaczony wyłącznie do odtłuszczania płytki paznokcia oraz usunięcia zanieczyszczeń, przed rozpoczęciem stylizacji. Jest to bezwarunkowy krok który ma wpływ na trwałość manicure żelowego, manicure akrylowego czy manicure hybrydowego.

 

Aceton do paznokci

Aceton tak jak i Cleaner służy do zmywania lakieru hybrydowego. Różnica między Acetonem a Cleanerem jest taka, że Aceton jest wzbogacony w substancje pielęgnujące, aromaty i witaminy.

 

Zmywacz do paznokci

Zmywacz do paznokci jest to płyn służący do zmywania lakieru z paznokci. W jego skład wchodzą rozpuszczalniki organiczne między innymi aceton, octan etylu lub octan butylu oraz jest wzbogacony w dodatki którymi mogą być wyciag z ziół szałwi lub witamine F.

Primer kwasowy

Dlaczego primer jest kwasowy? Kwas który ma w składzie bardzo odtłuszcza płytkę paznokcia, a Ty dzieki jego działaniu unikniesz odpadania manicuru.

Primer bezkwasowy

Primer przedłuża trwałość stylizacji hybrydowej, akrylowej i żelowej. Jest to preparat który jest pomocny, kiedy borykamy się z problemami po wykonaniu manicure. Primer przedłuża trwałość stylizacji, ponieważ zaaplikowany na płytkę paznokcia zmienia jej PH.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl