Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Zestaw do manicure

ŻELE BUDUJĄCE

Przychodzimy z pomocą jaki wybrać żel do przedłużania paznokci. Na rynku jest ogrom różnych żeli i czasem można się pogubić. Na początku przygody proponujemy wybrać żel jednofazowy

o gęstości średniej. No tak, ale co to znaczy żel jednofazowy?

√ Żel jednofazowy

czyli taki, który nie potrzebuje żadnej bazy pod niego. 

√ Żel dwufazowy

z kolei oznacza, że potrzebujemy do niego bazę żelową, która zapewni nam większą 

przyczepność żelu. 

√Żel trójfazowy

to taki, który potrzebuje bazy na początku oraz żelu nabłyszczającego na sam koniec. 

Gęstości żeli są różne zaczynając od rzadkich, średniogęstych, gęstych oraz  tzw. „galaretek” czyli najbardziej gęstych. Na początek warto spróbować średniogęstego żelu i później zdecydować czy pasuje nam taki żel czy wolimy bardziej rzadszy czy też bardziej gęsty. Ważną informacją jest to czy żel jest samopoziomujący się. Często te najbardziej gęste nie poziomują się, czyli tam gdzie go nałożymy on zostanie w tym miejscu. Najlepiej przetestować sobie wszystkie gęstości żeli i wybrać taką, którą najłatwiej się nam nakłada.

ŻELE BUDUJĄCE

Na rynku jest ogrom różnych żeli i czasem można się pogubić. Na początku przygody proponujemy wybrać jednofazowy żel o gęstości średniej. No tak, ale co to znaczy jednofazowyŻel Jednofazowy czyli taki, który nie potrzebuje żadnej bazy pod niego. Żel Dwufazowy z kolei oznacza, że potrzebujemy do niego bazę żelową, która zapewni nam większą przyczepność żelu. Żel Trójfazowy to taki, który potrzebuje bazy na początku oraz żelu nabłyszczającego na sam koniec. Gęstości żeli są różne zaczynając od rzadkichśredniogęstychgęstych oraz  tzw. „galaretek” czyli najbardziej gęstych. Na początek warto spróbować średniogęstego żelu i później zdecydować czy pasuje nam taki żel czy wolimy bardziej rzadszy czy też bardziej gęsty. Ważną informacją jest to czy żel jest samopoziomujący się. Często te najbardziej gęste nie poziomują się, czyli tam gdzie go nałożymy on zostanie w tym miejscu. Najlepiej przetestować sobie wszystkie gęstości żeli i wybrać taką, którą najłatwiej się nam nakłada.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl